• Mekong Gıda San. ve Dış Tic. LTD. STI.

  Merkezi İstanbul/TURKİYE'de olan bir ithalat ve ihracat şirketiyiz. Şirketimiz 2011 yılında kuruldu ve Tayvandan getirdiğimiz bir içecek türü olan Bubble Tea işiyle başladık. Daha sonra bünyemize taze ve dondurulmuş gıda çeşitlerini ve kuruyemiş türlerini ekledik. Hali hazırda dondurulmuş tavuk ayağı tavuk kanadı ve domuz ayağı ayrıca taze somon balığı uzak doğu ülkelerine ihrac etmekteyiz. Müşterilerimize yüksek kalite ürün verip onları mutlu edip uzun süreli iş ortaklıkları edinmekten büyük gurur duymaktayız.

  Ürünlerimize Göz Atın!

 • AKH-ISTANBUL

  Akh-Istanbul bizim başka bir iş dalımız ve otobüs yangın söndürme sistemleri hakkındadır. Bu konuda Alman bir şirket ile iş ortaklığı yapmaktayız. Şu anda bu sektörde türkiyedeki tek firmayız.

  Akh-Istanbul Hakkında Bilgi Edinin!

 • CoolFunny Bubble Tea

  Bizim türkiyedeki ilk işimiz ve franchising vermenin yanı sıra ülke genelinde kendi cafelerimizide açmaktayız. Yakında kıbrıstaki ilk cafemizi açacağız.

  CoolFunny Nedir Öğren!

En İyi Kalite Ürün Teslimi

Hedefimiz müşterilerimize yüksek kalite ürün teslim ederek onları mutlu etmek ve ticaretimizi aktif tutarak uzun süreli iş ortaklıkları edinmek.

Dünya Çapında Servis

Şirketinizin dünyanın neresinde olduğu farketmez, Şubelerimiz sizlere bizimle çalışmanız için yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.

Hızlı Teslimat

Gerektiğinde export departmanımız fazla mesai yaparak müşterilirimizin acil ihtiyaçlarını karşılayarak, işlerinin kesintisiz bir şekilde yürümesini sağlamaktadırlar.

Yüksek Kalite Ürünler ve Hızlı Teslimat.

İlkemiz dünya çevresindeki müşterilerimize yüksek kalite ürünleri mümkün olan en kısa zamanda teslim etmektir..

User Avatar

"Sizinle çalışmaktan çok mutluyum arkadaşlar. Bana her zaman siparişlerimi zamanında teslim edip ayrıca bana en iyi taşıma yöntemini tavsiye etmektesiniz."

Ürünler!

Bütün Dünyadan Geniş Ürün Yelpazesi.

Dondurulmuş Ürünler, Taze Ürünler, Kuru Gıda, Çeşitli Yağlar ve Kuru Yemişler.

Ürünlere Göz Atın!

 • Mekong Gida San. ve Dis TIC. LTD. STI.

  Kocatepe Mahallesi.

  Sehit Muhtarbey Caddesi NO:41

  34437 Beyoglu - Istanbul / TURKEY

  Phone: +90 545 384 8006

  E-Mail: info@mekong.com.tr